Otrzymuj powiadomienia SMS
W Spółdzielni działa 7 Rad Osiedli. Rady Osiedli są organem działającym na podstawie Statutu Spółdzielni i Regulaminu działania Rad Osiedli uchwalonego przez Radę Nadzorczą w dniu 28.08.2008 roku.
§ 125 STATUTU
-
Do zakresu działania Rady Osiedla należy:
-
współdziałanie z Zarządem i Radą Nadzorczą przy ustalaniu planów gospodarczo-finansowych w zakresie gospodarki zasobami mieszkaniowymi i programu działalności kulturalnej,
-
sprawowanie nadzoru i kontroli nad działalnością administracji osiedla,
-
zgłaszanie wniosków dotyczących utworzenia na terenie osiedla placówek gospodarczych i socjalno-kulturalnych,
-
organizowanie społecznej pomocy i opieki,
-
inicjowanie i organizowanie działań w celu podniesienia estetyki osiedla i poprawy warunków bytowych mieszkańców,
-
propagowanie kultury współżycia społecznego i poszanowania mienia wspólnego,
-
współdziałanie z organami administracji lokalnej i organizacjami społecznymi w dziedzinie poprawy warunków socjalnych i kulturalnych w osiedlu i innych zadań o charakterze ogólnomiejskim,
-
rozpatrywanie i opiniowanie wniosków zgłaszanych przez mieszkańców osiedla i skarg na działalność administracji osiedla,
-
współdziałanie w rozwiązywaniu innych spraw związanych z funkcjonowaniem osiedla.
Rada Osiedla ZACHÓD –A
ZOFIA KREPS |
przewodnicząca |
ZBIGNIEW PAWLIKOWSKI |
zastępca |
PAULINA PRZYTUŁA |
sekretarz |
JERZY GŁOGOWSKI |
członek |
ELŻBIETA JANOWSKA |
członek |
MARIA KLAUZIŃSKA |
członek |
WANDA KUREK |
członek |
Rada Osiedla ZACHÓD –B
ANNA KAROLCZAK |
przewodnicząca |
MAŁGORZATA SADOWSKA |
zastępca |
BARBARA DŁUGOSZ |
sekretarz |
SŁAWOMIR MULARCZYK |
członek |
HALINA PRZYTUŁA |
członek |
KAZIMIERZ SZAFRAŃSKI |
Członek |
ALEKSANDER TYMOCZKO |
Członek |
Rada Osiedla ZACHÓD –C
JOLANTA BARAŃSKA |
przewodnicząca |
MARTA CERAN-BRODACZ |
zastępca |
ANNA BUDKA |
sekretarz |
ANNA BANASIAK |
członek |
TERESA JAROS |
członek |
RENATA KUPIS |
członek |
HALINA NUSBAUM |
członek |
Rada Osiedla ŁASKA I i II
MAŁGORZATA SOBCZAK |
przewodnicząca |
HENRYKA BĄBAS |
zastępca |
ANNA TOMASZEWSKA |
sekretarz |
MARIUSZ BEGIERT |
członek |
DOROTA CHOJNACKA |
członek |
URSZULA NOWAK |
członek |
WACŁAW UZNAŃSKI |
członek |
Rada Osiedla OSMOLIN – A
DANUTA LEDWOŃ |
przewodnicząca |
MARIAN PILECKI |
zastępca |
ANNA KUCHARSKA |
sekretarz |
ANNA BRYL |
członek |
ANDRZEJ DYTRYCH |
członek |
ANDRZEJ MAKSYMIUK |
członek |
GRZEGORZ KACZMAREK |
członek |
Rada Osiedla OSMOLIN – B
FELIKS WITCZAK |
przewodniczący |
KAZIMIERZ KAZIMIERCZAK |
zastępca |
BARBARA LASKOWSKA |
sekretarz |
ALICJA LORENCZAK |
członek |
MIECZYSŁAW WAWRZYNIAK |
członek |
DANUTA KOWALCZYK |
członek |
TERESA KURZAWA |
członek |
Rada Osiedla POŁUDNIE
AGNIESZKA SKOTNICKA |
przewodniczący |
ANNA DETRYCH |
zastępca |
MAŁGORZATA RUTKOWSKA |
sekretarz |
MARIA DEREŃ |
członek |
JOLANTA KUBIAK |
członek |
ANNA MADALIŃSKA |
członek |
JACEK MICHNIK |
członek |