» Administracja I Osiedle Łaska I II


» Administracja I Osiedle Osmolin A


» Administracja I Osiedle Osmolin B


» Administracja II Osiedle Zachód A


» Administracja II Osiedle Zachód B


» Administracja III Osiedle Zachód C


» Administracja IV Osiedle Południe


Witamy na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej Lokator
w Zduńskiej Woli

Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj Państwo wszelkie informacje dotyczące aktualnej działalności Spółdzielni, bieżące komunikaty i informacje związane z administracją budynków. Strona ma charakter rozwojowy, więc zapraszamy Państwa do częstego korzystania z naszego serwisu.Otrzymuj powiadomienia SMS

Jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o zagrożeniach w tym regionie, podaj imię nazwisko, adres zamieszkania i swój numer telefonu komórkowego wg wzoru.


Domki jednorodzinne


BUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH W SPÓŁDZIELNI

Od kilku lat Spółdzielnia buduje domy jednorodzinne na osiedlu Południe. Są zlokalizowane przy ul. Paderewskiego, niedaleko tzw. Manhattanu. W dwóch szeregach obejmujących 16 domów, 9 jest już zamieszkałych. Wybudowano także pełną infrastrukturę techniczną dla potrzeb domów czyli sieci i przyłącza wodno kanalizacyjne, energetyczne, cieplne, telewizji kablowej, drogę wraz z kanalizacją deszczową, chodniki, wjazdy do budynków oraz oświetlenie terenu.

Domy w Spółdzielni budowane są pod potrzeby konkretnych osób, zainteresowanych ich kupnem. Wraz z domem kupujący nabywa działkę i staje się właścicielem nieruchomości wraz z gruntem.

Domy budujemy w technologii miejscowej firmy MABUDO. Jej zaletą jest niski współczynnik przenikania ciepła przez ściany, co wpływa na koszty utrzymania obiektu w przyszłości. Montaż gotowych, produkowanych w firmie ścian prowadzony jest w trakcie zaledwie kilku dni, montaż dachu to przy sprzyjających warunkach atmosferycznych jakieś dwa do trzech tygodni, tak więc dom w stanie surowym może powstać w miesiąc. Potem montowana jest stolarka, roboty instalacyjne i wykończeniowe.

Tempo takich prac zależy od samych inwestorów, którzy mogą je zlecić Spółdzielni lub realizować we własnym zakresie. W nowym domu można zamieszkać już po kilku miesiącach. Inwestorzy mają też wpływ na wygląd domu i tym samym jego cenę. Chodzi tu głównie o rozbudowę dachu i przyjęcie okien dachowych lub w droższej wersji tzw. lukarn. W przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej budowa domu kosztuje już od 1700,-zł /1m2.

Domy są dwukondygnacyjne, o powierzchni użytkowej 133 m2 Każdy dom posiada garaż i taras zewnętrzny. Działka to około 300 m2, sprzedawana jest według ceny ustalonej przez rzeczoznawcę, szacowanej na ca 25,-tys.zł.

Wszystkich zainteresowanych budową zapraszamy do Działu Technicznego Spółdzielni przy ul. Osmolińskiej 6, pokój nr 1, tel. 43 8235068, gdzie udzielimy wszelkich dalszych informacji i wyjaśnień związanych z przedstawionym tematem.

Mamy też wybudowany dom wzorcowy, który można obejrzeć.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO